قوانین و مقررات ورود به استادیوم
سه شنبه, 04 اردیبهشت, 1403
TUESDAY, April 23, 2024
سه شنبه 23 اسفند
دهم فروردین آغاز اردوی تیم ملی جوانان در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی
دهم فروردین آغاز اردوی تیم ملی جوانان در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی
سرمربی تیم ملی والیبال جوانان ایران 20 بازیکن را به نخستین اردوی آماده‌سازی این تیم در مجموعه ورزشی آزادی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل از فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر 21 سال جهان 2023 از 16 تا 25 تیرماه سال آینده در شهر منامه کشور بحرین پیگیری می‌شود و تیم ملی جوانان ایران به عنوان قهرمان آسیا سهمیه حضور در این رقابت‌ها را دارد.

تیم ملی والیبال جوانان ایران از دهم فروردین نخستین اردوی آماده‌سازی خود را در کمپ تیم‌های ملی فدراسیون والیبال در مجموعه ورزشی آزادی آغاز خواهد کرد و غلامرضا مومنی‌مقدم از 20 بازیکن برای حضور در این اردو دعوت کرده است.

این اردو به مدت 15 روز و تا 24 فروردین ادامه دارد و بازیکنان دعوتی باید عصر روز چهارشنبه نهم فروردین خود را به محمدحسین حسینی‌فرد سرپرست تیم در فدراسیون والیبال معرفی کنند.

گفتنی است پس از این مرحله از اردوی آماده سازی تیم، سه بازیکن از تیم ملی جوانان به اردوی تیم ملی بزرگسالان می‌روند و سه بازیکن دیگر جایگزین آن‌ها در اردوی دوم خواهند شد.

ارشیا بهنژاد، پندار مومنی‌مقدم، فربد حق‌شناس، امیرمحمد گلزاده، امیرمحمد خورشیدی، متین جعفری، پوریا حسین‌خانزاده، یونس جوان، مبین نصری، پوریا حسین‌پور، امیرحسین ساداتی، علی حق‌پرست، یوسف کاظمی، عرفان نوروزی، شایان سپهری‌فرد، مهدی بیاتی، سینا صادقی، سجاد جلوداریان، حسین حاجی کلاته و کمیل خجسته بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.

محمد حسین حسینی‌فرد به عنوان سرپرست، غلامرضا مومنی‌مقدم (سرمربی)، پیمان اکبری (مدیر فنی)، مهران زارع، محمد منصوری و امین شاکری (مربیان)، پوریا عزیزی (کمک مربی)، مهدی حسن‌زاده (مربی بدنساز)، عرفان مداح (فیزیوتراپ)، سائد جدیدالاسلام (آنالیزور) و چالاک محمد رحیمی به عنوان ماساژور و تدارکات، تیم ملی والیبال جوانان ایران را در این اردو همراهی می‌کنند.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved