قوانین و مقررات ورود به استادیوم
شنبه, 26 خرداد, 1403
SATURDAY, June 15, 2024
یک شنبه 20 خرداد
برگزاری روز پایانی مسابقات قهرمانی کوراش آسیا با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون جهانی
برگزاری روز پایانی مسابقات قهرمانی کوراش آسیا با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون جهانی
معاون وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون جهانی کوراش با حضور در سالن ۱۲ هزار نفری آزادی از نزدیک مسابقات کوراش قهرمانی آسیا را تماشا کردند.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، روز پایانی رقابت‌های کوراش قهرمانی آسیا با حضور سید شروین اسبقیان معاون وزیر ورزش و جوانان و حیدر فرمان رئیس فدراسیون جهانی کوراش در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

در حاشیه این رقابت ها معاون وزیر ورزش و جوانان و رئیس فدراسیون جهانی کوراش پیرامون شرایط برگزاری مسابقات قهرمانی کوراش آسیا در کشورمان به بحث و تبادل نظر پرداختند. همچنین حیدر فرمان به خاطر میزبانی مسابقات کوراش در تهران از مسئولین ورزش ایران تشکر و قدردانی کرد.

گفتنی است سید حسن طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته نیز از دیگر میهمانان ویژه برگزاری این مسابقات بود.

شایان ذکر است سیزدهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی آسیا در روزهای ۱۹ و ۲۰ خردادماه با حضور ۲۰ کشور و ۳۰۰ شرکت کننده در سالن ۱۲ هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد که در رشته آقایان تیم ازبکستان به مقام قهرمانی رسید تیم ایران نایب قهرمان و تیم های ترکمنستان و افغانستان بصورت مشترک سوم شدند. همچنین در پایان رقابت‌های بانوان، ملی‌پوشان ایران ۲ طلا، ۳ نقره و ۳ برنز بدست آوردند و در بخش تیمی به مقام نایب قهرمانی رسیدند.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved