جمعه, 04 اسفند, 1402
FRIDAY, February 23, 2024
شنبه 21 بهمن
آکادمی ووشو آزادی میزبان لیگ برتر مردان گرامیداشت سردار دل‌ها
آکادمی ووشو آزادی میزبان لیگ برتر مردان گرامیداشت سردار دل‌ها
تیم دانشگاه آزاد خراسان رضوی به مقام قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر ووشو کشور دست یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و به نقل از فدراسیون ووشو، مرحله پایانی رقابت‌های لیگ برتر ووشو مردان گرامیداشت سردار دل‌های شهید حاج قاسم سلیمانی، صبح امروز (جمعه ۲۰ بهمن‌ماه ۱۴۰۲) به میزبانی آکادمی ملی ووشو تهران پیگیری شد.

بر همین اساس در نخستین دیدار مرحله نیمه‌نهایی تیم پاس فراجا موفق شد با نتیجه ۱۰ بر ۴ مقابل پارس جنوبی به برتری دست یابد و راهی دیدار پایانی شود. در دیگر دیدار این مرحله دانشگاه آزاد خراسان رضوی نیز با نتیجه ۸ بر ۶ مقابل هیات ووشو ماهشهر به برتری دست یافت و دومین فینالیست لیگ برتر ووشو نام گرفت.

در دیدار نهایی این پیکارها دو تیم دانشگاه آزاد خراسان رضوی و پاس فراجا به مصاف هم رفتند که در پایان، تیم دانشگاه آزاد با نتیجه ۱۱ بر ۳مقابل حریف خود به برتری دست یافت و قهرمان رقابت‌های لیگ برتر ووشو شد. پاس فراجا هم با قبول شکست در این دیدار به عنوان دومی بسنده کرد.

همچنین در دیدار رده‌بندی دو تیم پارس جنوبی و هیات ووشو بندرماهشهر به مصاف هم رفتند و در رقابتی نزدیک، این تیم پارس جنوبی بود که با برتری ۹ بر ۸ مقابل حریفش به برتری دست یافت و صاحب سکوی سوم رقابت‌های لیگ برتر ووشو شد.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved