دو شنبه 27 شهریور با همراهی و حمایت شهردار تهران انجام شد/  
   
  محوطه بیرونی و مسیر دسترسی به تونل ورزشکاران استادیوم فوتبال در مجموعه ورزشی آزادی بهسازی و آسفالت شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور، در ادامه روند آماده سازی ورزشگاه آزادی برای میزبانی شایسته از دیدارهای تیم های ایرانی در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، با تاکید مهیار عسگریان سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور بر آماده سازی استادیوم آزادی در شان مردم عزیز کشور و نام بلندآوازه ایران در عرصه های بین المللی و با پیگیری های علیرضا فاضلی مدیر مجموعه ورزشی آزادی و همراهی و حمایت زاکانی شهردار تهران و همکاری شهرداری منطقه 22، آسفالت محوطه بیرونی استادیوم آزادی و مسیرهای ورودی ورزشکاران و تیم ها به آن که فرسوده و تخریب شده بود، نوسازی و اصلاح شد.

گفتنی است آسفالت کاری در این مسیر داخلی مجموعه ورزشی آزادی برای ورود به تونل ورزشکاران استادیوم فوتبال و دسترسی به پیست دوچرخه سواری، برای اولین بار طی 50 سال گذشته پس از ساخت این مجموعه ورزشی و عملیات اولیه آسفالت کاری، انجام شده است.

علاوه بر آسفالت، در حد فاصل سالن 12 هزار نفری تا تونل ورزشکاران که محل رفت و آمد مربیان و بازیکنان تیم ها است و نیز مسیر منتهی به ورودی وی آی پی استادیوم آزادی، طراحی و بهسازی فضای سبز و زیباسازی محیطی نیز انجام شد.

شایان ذکر است این اقدامات با کمک و دستور مساعد زاکانی شهردار تهران صورت گرفته است و سایر فعالیت ها و تمام موارد مد نظر کنفدراسیون فوتبال آسیا با تلاش های گسترده، هماهنگ و شبانه روزی کارکنان شرکت توسعه و مجموعه ورزشی آزادی به سرعت و با کیفیت بالا در حال اجرا است.

گفتنی است مهیار عسگریان سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور با اعلام مراتب قدردانی خود از علیرضا زاکانی شهردار تهران و تلاش های خالصانه ایشان به منظور کمک در آماده سازی و زیباسازی استادیوم آزادی و حمایت از حفظ این میراث ملی و ورزشی، تقدیر و تشکر کرد.

دو تیم پرسپولیس ایران و النصر عربستان روز سه شنبه 28 شهریور و تیم های نساجی ایران و الهلال عربستان روز سه شنبه 11 مهر 1402 در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.