پنج شنبه 30 دی عاصم‌یوسفی: به عنوان یک سرباز برای خدمت به کشور و فدراسیون‌ها تلاش می‌کنم  
   
  مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز گفت: سقف سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی را بعد از ۱۰ سال کاغذبازی اداری که با ۶۰ الی ۷۰ میلیارد تومان ترمیم نشده بود، به صورت رایگان ترمیم کردیم و هم اکنون این سالن مشکلی برای بهره‌برداری ندارد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، علیرضا عاصم یوسفی در نشست مشترک وزیر ورزش و جوانان با روسای فدراسیون‌ها، اظهار داشت: من یکم مهر با حکم آقای سجادی وارد این شرکت شدم. شرکت توسعه از سال ۹۷ بدهی مالیاتی دارد و بدهی بیمه تامین اجتماعی از سال ۹۷ مانده است که دقیقا در روز بیست و هفتم، همه موارد تسویه و بدهی‌ها پرداخت شد.

او ادامه داد: سقف سالن ۱۲ هزار نفری ورزشگاه آزادی را بعد از ۱۰ سال کاغذبازی اداری که با ۶۰ الی ۷۰ میلیارد تومان ترمیم نشده بود، به صورت رایگان ترمیم کردیم. و هم اکنون این سالن مشکلی برای بهره‌برداری ندارد. مدیرعامل شرکت توسعه و تجهیز همچنین افزود:بعد از ۱۰ سال پیست دیزین حکم استاندارد گرفت و همه این اتفاقات در چهار ماه اخیر رخ داده است. عاصم یوسفی با بیان اینکه دکتر سجادی وظیفه صیانت ازبیت المال را به من سپرده است تاکید کرد :من به عنوان یک سرباز در تلاش برای خدمت به کشور و فدراسیون‌ها هستم.