سه شنبه, 25 مرداد, 1401
TUESDAY, August 16, 2022
شنبه 15 مرداد
تصمیم جدید در مورد ورزش/ حذف تعطیلی ناشی از کرونا
تصمیم جدید در مورد ورزش/ حذف تعطیلی ناشی از کرونا
بر اساس تصمیم جدید ستاد مقابله با کرونا در ورزش، تعطیلی ناشی از کرونا برای مسابقات، تمرینات و فعالیت‌های ورزشی وجود ندارد مگر اینکه شرایط بسیار نامناسب و تصمیم جدیدی از سوی ستاد ملی مقابله با کرونا اتخاذ و اعلام شود.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل از خبرگزاری ایسنا، بر اساس آخرین اصلاحیه طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌های متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید -۱۹ در شهرهای کشور، مصوبه پنجاه و دومین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا، مشاغل گروه یک (مجاز به فعالیت در تمام شهرستان‌ها حتی در شرایط قرمز)، مشاغل گروه دو (مجاز به فعالیت در شهرهای نارنجی)، مشاغل گروه سه (مجاز به فعالیت در شهرهای زرد) و مشاغل گروه چهار (مجاز به فعالیت تنها در شهرهای آبی) بودند.

غلامرضا نوروزی، رییس فدراسیون پزشکی ورزشی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به در دوره جدید شیوع ویروس کرونا دولت سیاستی مبنی بر تعطیلی ندارد، اظهار کرد: به همین دلیل در ستاد مقابله با کرونا در ورزش تعیین شد با توجه به رویکرد دولت، شاهد تعطیلی مسابقات، تمرینات و فعالیت‌های ورزشی نباشیم.

وی ادامه داد: تاکید و رویکرد ستاد مقابله با کرونا در ورزش تلاش بر عدم وضع تعطیلی است اما رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی به صورت جدی در دستورکار قرار دارد مگر اینکه شرایط به جایی برسد که مجبور شویم مجددا تعطیلی وضع کنیم.

رییس فدراسیون پزشکی ورزشی با بیان اینکه هرچند رنگبندی وجود دارد اما با رعایت پروتکل‌های بهداشتی مسابقات، تمرینات و فعالیت‌های ورزشی انجام می‌شود، عنوان کرد: از نظر اجتماعی و اقتصادی راهی جز رعایت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌ها نداریم و باید شرایط را اینگونه پیش ببریم.

نوروزی افزود: در سطح دنیا نیز تعطیلی نداریم و راهی جز برگزاری مسابقات و انجام فعالیت‌های ورزشی نیست.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved