سه شنبه, 25 مرداد, 1401
TUESDAY, August 16, 2022
چهار شنبه 12 مرداد
ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجددا کلید خورد
ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجددا کلید خورد
با تشکیل مجدد ستاد مقابله با کرونا در ورزش قرار بر این شد تا پروتکل‌های بهداشتی تدوین شده در رشته‌های ورزشی به‌روزرسانی شود و تغییر کند.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل ازخبرگزاری ایسنا، پس از اینکه ستاد مقابله با کرونا در ورزش به دلیل فروکش کردن شیوع ویروس مدت‌ها تعطیل شده بود با شیوع این ویروس، مجددا امروز تشکیل جلسه داد تا در خصوص آخرین وضعیت پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی در ورزش تصمیم‌گیری شود.

غلامرضا نوروزی، رییس فدراسیون پزشکی ورزشی با اشاره به اینکه رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دستورکار و در اولویت قرار دارد، عنوان کرد: الزامات مربوط به انجام تست PCR پابرجا است و در حال حاضر منع و محدودیتی خاص جدیدی نخواهیم داشت اما فعالیت ها بر اساس پروتکل‌های تدوین شده، انجام می‌شود.

وی ادامه داد: در فصل جاری برگزاری مسابقات، حضور تماشاگران به میزان یک سوم خواهد بود هر چند که متاسفانه برخی از مسابقات با تعداد بیشتری از تماشاگران برگزار شد که باید در این زمینه به صورت جدی ورود کرد.

ماهر، معاون ستاد فرماندهی مقابله با کرونا در تهران نیز با بیان اینکه در حوزه قهرمانی با مشکل چندانی مواجه نیستیم و عموم مشکلات به ورزش‌های همگانی باز می گردد، گفت: متاسفانه با عدم رعایت مقابله با کرونا در برخی موارد روبرو هستیم و باید در این خصوص جدی‌تر عمل کرد و اگر قرار است تصمیمی مبنی بر تغییر پروتکل‌های ورزشی صورت گیرد باید این تصمیم با تصویب ستاد ملی مقابله با کرونا انجام شود.

همچنین جوادی، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران با تاکید بر اینکه باید سطح هشدارها و مراقبت ها را افزایش داد، گفت: در عین حال نباید چندان محدود کرد تا فعالیت های ورزشی ادامه یابند.

وی افزود: ضمن تمکین کامل از مصوبات باید شیوه نامه ها را به سمت هوشمندسازی پیش ببریم.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved