جمعه, 08 مهر, 1401
FRIDAY, September 30, 2022
چهار شنبه 16 شهریور
برگزاری نشست صدور مجوز حرفه ای باشگاه های استقلال و پرسپولیس در مجموعه ورزشی آزادی
برگزاری نشست صدور مجوز حرفه ای باشگاه های استقلال و پرسپولیس در مجموعه ورزشی آزادی
نشست بررسی زیر ساختی صدور مجوز حرفه ای باشگاه های استقلال و پرسپولیس در مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، صبح امروز چهارشنبه ١۶ شهریورماه، جلسه بررسی صدور مجوز حرفه ای باشگاه های استقلال و پرسپولیس جهت حضور در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا با حضور احمد مددی مدیر مجموعه ورزشی آزادی و مصطفی زارعی مدير صدور مجوز حرفه ای فدراسیون فوتبال در دفتر مدیریت مجموعه برگزار شد.

در این نشست، اعضا درباره ایرادات و اشکلاتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا برای صدور مجوز حرفه ای باشگاه های استقلال و پرسپولیس مطرح کرده بود، به بحث و بررسی پرداختند. همچنین مقرر شد تا تمهیدات لازم توسط این باشگاه ها به منظور برآورده شدن خواسته های AFC صورت گیرد.

در پایان این نشست نیز مقرر شد جلساتی در خصوص موضوع زیر ساخت ها با همکاری وزارت ورزش و جوانان، شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور و همچنین مجموعه ورزشی آزادی برگزار شود و الزاماتی که برای استادیوم ها نیاز است مورد بررسی قرار گیرد تا با رفع موانع، شرایط صدور مجوز حرفه ای این باشگاه ها فراهم شود.

گفتنی است؛ در این جلسه که به مدت یک ساعت و نيم به طول انجامید، حمیسی، مدیر حراست فدراسیون فوتبال، نادری مدیر امور بین الملل باشگاه استقلال و محمدی معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس نیز حضور داشتند.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved