جمعه, 10 تیر, 1401
FRIDAY, July 1, 2022
دو شنبه 30 خرداد
مسابقات انتخابی تیم ملی دواتلون قهرمانی کشور در آزادی برگزار شد
مسابقات انتخابی تیم ملی دواتلون قهرمانی کشور در آزادی برگزار شد
مسابقات دواتلون قهرمانی نخبگان کشور و انتخابی تیم ملی مردان و زنان در تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل ازخبرگزاری ایسنا، مسابقات دواتلون مسافت استاندارد قهرمانی نخبگان کشور ۱۴۰۱ و انتخابی تیم ملی زنان با حضور برترین ورزشکاران دواتلون کشور، صبح روزیکشنبه، ۲۹ خرداد در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

این مسابقات در مسافت کامل (۱۰ کیلومتر دو، ۴۰ کیلومتر دوچرخه‌سواری و ۵ کیلومتر دو) با هدف رقابت بهترین ورزشکاران دواتلون کشور و شناسایی نفرات برتر جهت حضور در ترکیب تیم‌ ملی دواتلون زنان و مردان کشور برگزار شد.

در پایان این دوده از مسابقات زهرا رئیسی از اصفهان با زمان ۲:۱۸:۴۲ به عنوان قهرمانی و مدال طلا دست یافت. پس از رئیسی، حدیث نصر آزادانی دیگر هم‌استانی وی با زمان ۲:۲۰:۴۳ در رده دوم قرار گرفت و شکوه طیاره خواجویی از قم نیز با زمان ۲:۲۸:۵۱ در جایگاه سوم ایستاد.

همچنین مسابقات دواتلون مسافت کامل قهرمانی نخبگان کشور و انتخابی تیم ملی مردان با شرکت ۱۵ تن از برترین ورزشکاران دواتلون کشور در مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

در پایان این مسابقات محمدحسین طیبی با ثبت زمان ۱:۴۹:۵۵ و ۴ دقیقه و ۴۳ ثانیه اختلاف صاحب عنوان قهرمانی این دوره از رقابت‌ها شد. پس از وی امین سقایی دهکردی با زمان ۱:۵۴:۳۸ در رده دوم ایستاد و سیدمحمد حسینی با زمان ۱:۵۵:۲۹ بر سکوی سوم قرار گرفت.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved