سه شنبه, 25 مرداد, 1401
TUESDAY, August 16, 2022
سه شنبه 07 تیر
با حضور شهردار تهران؛
با حضور شهردار تهران؛
مراسم افتتاحیه جشنواره فعالیت‌های ورزشی تفریحی محلات تهران در سالن 12 هزار نفری آزادی برگزار شد
مراسم افتتاحیه جشنواره‌های اوقات فراغت و فعالیت‌های ورزشی تفریحی محلات شهر تهران در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، مراسم افتتاحیه جشنواره‌های اوقات فراغت و فعالیت‌های ورزشی تفریحی محلات شهر تهران با عنوان «قهرمان شهر» بعد از ظهر امروز (سه‌شنبه) در سالن دوازده هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی برگزار شد.

در این مراسم که همه ظرفیت سالن مملو از جمعیت شده بود، زاکانی شهردار تهران، چمران رییس شورای شهر تهران، سینا کلهر معاون فرهنگی و ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان، مریم کاظمی‌پور معاون بانوان وزارت ورزش و جوانان، حسین اوجاقی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران، مهرعلی باران چشمه رئیس فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی، پیشکسوتان فوتبال از جمله: محمد مومنی، مهدی امیرآبادی، نیما نکیسا، فرشاد پیوس، حسین فرکی و تعداد دیگری از مسئولان، ورزشکاران و پیشکسوتان حضور داشتند.

سخنرانی مسئولان، روشن کردن مشعل جشنواره، رژه ورزشکاران در رشته‌های مختلف و ... از جمله برنامه‌های اجراشده در این مراسم بود.

در این مراسم زاکانی شهردار پایتخت گفت: ۲۰ کلانشهر در کشور جشنواره‌های اوقات فراغت و فعالیت‌های ورزشی را آغاز می‌کنند و قهرمان تهران و قهرمانان سایر کلانشهر‌ها با هم به رقابت می‌پردازند و در نهایت شهر قهرمان مشخص می‌شود.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved