یکشنبه, 03 بهمن, 1400
SUNDAY, January 23, 2022
سه شنبه 21 دی
بندر خمیر میزبان اردوی تیم ملی آب‌های آرام در دریاچه آزادی
بندر خمیر میزبان اردوی تیم ملی آب‌های آرام در دریاچه آزادی
دور جدید اردوی تیم ملی آب‌های آرام در بخش آقایان و بانوان به میزبانی بندر خمیر از ۲۲ دی برگزار می شود.

به گزارش وابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ تیم ملی آب‌های آرام پس از برگزاری دو مرحله اردوی انتخابی و آمادگی با هدف حضور موفق در بازی‌های آسیایی هانگژو پس از هماهنگی‌های لازم در بندر خمیر اردو میزند، این اردو در دو بخش بانوان و آقایان در مواد کانو و کایاک از ۲۲ دی آغاز می شود و تا ۲۲ بهمن ادامه دارد. قایقرانان این مرحله از اردو را از روز ۲۰ دی در دریاچه آزادی آغاز می‌کنند.

در این اردوی تدارکاتی ایرج اقلیمی مشاور و مدیر تیم‌های ملی، پدروسنا سرمربی، مربیان نیز ایمان پورعزیز و مهسا مجللی به همراه دستیاران سرمربی؛ رضا رئیسی، آرش بصارت‌دار، علیرضا علیمحمدی، علیرضا جاوید و مربی بدنساز آقایان: محسن میلاد، مربی بدنساز بانوان: پریسا مقدم و روانشناسان؛ مجتبی تاج‌محمدی، نرگس مالمیر به عنوان کادر تیم ملی حضور دارند.

در این بخش از اردو ۲۷ ورزشگاه نیز دعوت شده‌اند که اسامی آن‌ها به این شرح است:

در بخش بانوان؛ الناز شفیعیان و نرجس کارگرپور و مهسا آذری از گیلان، هدیه کاظمی و کیانا کمال زاده از بندرعباس، سما یاسمی از کرمانشاه و ترنم اکبرزاده از تهران در قسمت کایاک و در قسمت کانوکانادایی بانوان نیز؛ پریسا محمدزاده زیبا سماک‌حرفه از گیلان، معصومه داناپور از آذربایجان شرقی، مهسا کهنسال از خوزستان، گلشن رهیده و فاطمه کرمجانی از کرمانشاه دعوت به اردو شده‌اند.

در بخش آقایان؛ علی آقامیرزایی، پیمان قویدل، سپهر ساعتچی، ابوالفضل درجزی از گیلان، امین بداغی از مازندران، پوریا شریفی و محمد میرزایی از تهران و مجید جواهری از خراسان رضوی در بخش کایاک آقایان هستند.

محمد نبی‌رضایی از مازندران، عادل مجللی از گلستان، شاهو ناصری از کردستان، عرفان زنده‌پی و شایان حسینی از بوشهر و محمد عباسی از گیلان در بخش کانوکانادایی آقایان هستند.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved