جمعه, 10 تیر, 1401
FRIDAY, July 1, 2022
چهار شنبه 01 تیر
کمپ تیمهای ملی آزادی میزبان اردوی تیم ملی بانوان
کمپ تیمهای ملی آزادی میزبان اردوی تیم ملی بانوان
سرمربی تیم ملی والیبال زنان ایران ۱۶ بازیکن بزرگسال و ۶ عضو تیم ملی نوجوانان را به هفتمین اردوی آماده‌‌سازی این تیم دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، تیم ملی والیبال زنان ایران خود را برای حضور در جام کنفدراسیون آسیا، بازی‌های آسیایی و بازی‌های همبستگی کشورهای اسلامی آماده می‌کند و در مسیر آماده‌سازی خود برای این رقابت‌ها تاکنون 6 اردو برگزار کرده که یکی از آن‌ها به همراه چند دیدار تدارکاتی در صربستان انجام شده است.

این تیم که ششمین اردوی آماده‌سازی خود را از 16 تا 28 خرداد ماه برگزار کرده بود از روز یک‌شنبه 5 خرداد در کمپ تیم‌های ملی والیبال دختران هفتمین اردوی آماده‌سازی خود را آغاز خواهد کرد و این اردو تا روز یک‌شنبه 19 تیر ادامه خواهد داشت.

الساندرا کمپدلی، سرمربی تیم ملی زنان ایران در راستای استفاده از حداکثر پتانسیل والیبال زنان و توجه به پشتوانه‌سازی برای داشتن تیم ملی هر چه قدرتمندتر در آینده علاوه بر دعوت از بازیکنان بزرگسال از 6 بازیکن نوجوان هم برای حضور در هفتمین اردوی تیم ملی دعوت کرد.

شبنم علیخانی، مونا دریس محمودی، زهرا کریمی، پوران زارع، زهرا مغانی، فاطمه امینی، تهمینه درگذنی، مهسا صابری، مهسا کدخدا، الهه پورصالح، محدثه مشتاقی، نگار کیانی، مائده برهانی، هانیه محتشمی‌پور، آیتک سلامت و ریحانه کریمی بازیکنان دعوت شده به این اردو هستند.

سیده نگار هاشمی، شقایق حسن‌خانی، ستایش حسینی، دیانا رشیدی، مبینا رستمی و زهرا محمدزاده، 6 بازیکن دعوت شده به اردو از تیم ملی نوجوانان هستند که از روز پنج‌شنبه 9 تیر ماه به هفتمین اردوی تیم ملی اضافه خواهند شد.

صدیقه اسلامی (سرپرست)، الساندرا کمپدلی (سرمربی)، فاطمه رشیدی، سمیرا ایمانی و بهاره نیازی (مربیان)، زینب گیوه (مربی بدنساز) و نرگس عهدنو (تراپیست) اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال زنان در این اردو هستند.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved