سه شنبه, 11 مهر, 1402
TUESDAY, October 3, 2023
سه شنبه 09 خرداد
برگزاری اردوی تیم ملی بزرگسالان کشتی آزاد در کمپ تیم های ملی مجموعه ورزشی آزادی
برگزاری اردوی تیم ملی بزرگسالان کشتی آزاد در کمپ تیم های ملی مجموعه ورزشی آزادی
اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روزهای 23 خردادماه لغایت 5 تیرماه در محل کمپ  تیم های ملی  مجموعه ورزشی آزادی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل از فدراسیون کشتی، با تصمیم کادر فنی اردوی یک هفته ای این تیم برای نظارت بر ریکاوری کشتی گیران پس از جام تختی و همچنین انجام برخی از تست های آمادگی جسمانی مختص نفرات اصلی تیم و کشتی گیران اعزامی به رقابت های رنکینگ مجارستان از روز 11 خردادماه در مازندران، برگزار می شود.

این اردو به گونه ای است که کشتی گیران مازندرانی فقط روزها در اختیار کادر فنی هستند و شب ها در کنار خانواده و در منزل خود حضور دارند و فقط کادر فنی تیم ملی کشتی آزاد و چند کشتی گیر غیر مازندرانی در مازندران اسکان خواهند یافت.
پس از این اردو، اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان روزهای 23 خردادماه لغایت 5 تیرماه در محل کمپ تیم های ملی کشتی برگزار می شود و پس از چند روز استراحت، کشتی گیران اردوی بعدی خود را از روز 9 تیرماه آغاز می کنند که در پایان این اردو و در دهه سوم تیرماه 6 کشتی گیر برای برگزاری مرحله نهایی انتخابی تیم ملی راهی کشور مجارستان می شوند.

تیم ملی کشتی آزاد دو رقابت بازی های آسیایی چین در اواخرشهریورماه و رقابت های جهانی صربستان و گزینشی المپیک در اوایل مهرماه را پیش رو دارد و در ادامه رقابت های کسب سهمیه المپیک و حضور در بازی های المپیک 2024 پاریس که تابستان سال آینده برگزار می شود، در دستور کار است.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved