چهارشنبه, 08 آذر, 1402
WEDNESDAY, November 29, 2023
سه شنبه 30 آبان
سالن 80 خط آزادی میزبان اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان
سالن 80 خط آزادی میزبان اردوی تیم ملی نوجوانان و جوانان
مرحله جدید اردوی تیم ملی تفنگ از امروز با حضور ۱۷ ورزشکار آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل از فدراسیون تیراندازی، مرحله جدید اردوی تیم ملی تفنگ از روز دوشنبه، ۲۹ آبان ماه با حضور ۱۷ ورزشکار در سالن تیراندازی ۸۰ خط مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد و تا ۱۰ آذر ماه ادامه دارد.

نجمه خدمتی از خراسان جنوبی، فاطمه کرمزاده از خوزستان، شرمینه چهل امیرانی از تهران، آیسان منصور از آذربایجان غربی، یلدا سلیمانی از تهران، ساینا تیموری از آذربایجان غربی، رکسانا کاظمی از لرستان، آنا علیخانی از لرستان، فاطمه امینی از اصفهان، آیلین علیپور از تهران، زهرا قویدل از اصفهان در بخش بانوان و امیرمحمد نکونام از تهران، پوریا نوروزیان از ایلام، مهیار صداقت از تهران، محمدامین رهسپار از خوزستان، ابوالفضل نعمتی از تهران و ماهان صفری از ایلام در بخش آقایان ورزشکارانی هستند که زیر نظر مریم طالبی در اردو حضور خواهند داشت.

همچنین اردوی تیم نوجوانان و جوانان تپانچه با دعوت از ۱۲ ورزشکار و با هدایت علی کلاتی در تهران آغاز شد. این مرحله از اردو تا ۳ آذر ماه ادامه دارد.

زینب شکاری از اصفهان، آیلین قلی زاده از سیستان و بلوچستان، فاطمه‌سادات حسینی از قم، پریماه امیری از کرمان، مبینا پرواس از آذربایجان شرقی و اسرا رمضانی از آذربایجان غربی در بخش دختران و شایان تمدن از خوزستان، محمدحسین کیا از گلستان، داوود افشای از البرز، حسین گوهری از تهران، محمدمهدی چوبین از قم و کارن کیکاوسی از سیستان و بلوچستان در بخش پسران در اردو حضور خواهند داشت.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved