یکشنبه, 02 آبان, 1400
SUNDAY, October 24, 2021
دو شنبه 19 مهر
بازدید وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی بانوان در مرکز ملی فوتبال آزادی
بازدید وزیر ورزش و جوانان از اردوی تیم ملی بانوان در مرکز ملی فوتبال آزادی
پس از دیدار دکتر سجادی از تیم ملی فوتبال، ایشان سراغ تیم ملی بانوان رفتند و از روند فعالیت ها وتمرینات تیم ملی فوتبال بانوان دیدار کردند

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال،در این دیدار ابتدا شهاب الدین عزیزی خادم در جمع ملی پوشان بانوان اعلام کرد: امیدوارم موفقیت هایتان ادامه دار باشد و فوتبال بانوان در کنار آقایان با یک نگاه توسعه محور رشد کند که در نهایت منجر به رشد همه جانبه فوتبال خواهد شد. از دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان تشکر می کنم که با این حجم ترافیک کاری علاقه مند بودند شخصاً تشریف بیاورند و به تیم ملی بانوان بابت شگفتی که خلق کردند تبریک بگویند بنده هم از وی بابت نگاه حرفه ای و ویژه که به فوتبال و ورزش بانوان دارند تشکر می کنم.

پس از صحبت های شهاب الدین عزیزی خادم، مریم ایراندوست سرمربی تیم ملی بانوان گفت: تیم ملی فوتبال بانوان با حمایت های ویژه فدراسیون فوتبال توانست برای اولین بار در طول تاریخ در بین ۱۲ تیم برتر آسیا قرار بگیرد. من از سال ۱۳۸۱ در ورزش هستم و تا به حال حمایتی این چنینی ندیده ام. فکر می کنم این موفقیت باعث شد یک اعتماد به نفس کلی به ورزش بانوان داده شود و جا دارد باز هم از سمت کل مجموعه تیم از عزیزی خادم تشکر کنم. هدف ما صعود به جام جهانی است و ۶ تیم از این ۱۲ تیم می توانند به جام جهانی صعود کنند، امیدوارم با حمایت های شما و دلگرمی هایی که به تیم ملی بانوان می دهید این اتفاق میسر شود.

پس از صحبت های مریم ایراندوست دکتر حمید سجادی افزود: به کادرفنی تبریک می گویم و باید بدانید وزارت ورزش با تمام توان در خدمت ورزش خواهد بود. آنچه از دستمان بر بیاید دریغ نخواهیم کرد و قدردان زحمات شما هستیم می دانیم شرایط خاصی دارید اردو و تمرین و اعزام شما متفاوت است. من را به عنوان یک برادر در کنارتان بدانید معاونت بانوان وزارت ورزش و جوانان هم در کنار شما خواهد بود.

وی ادامه داد:قبل از اینکه به دیدار شما بیایم خدمت رئیس‌جمهور اعلام کردم که می خواهم به تمرین تیم ملی بانوان بروم ایشان گفتند: سلام گرم را خدمت فوتبالی ها و مخصوصا بانوان برسانید. بنده حامل سلام و درود رئیس جمهور خدمت شما هستم و برای شما توفیق روز افزون و موفقیت را از خداوند متعال می خواهم.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved