جمعه, 28 خرداد, 1400
FRIDAY, June 18, 2021
سه شنبه 11 خرداد
مراسم تجدید میثاق جامعه ورزش با آرمان های امام راحل (ره)
مراسم تجدید میثاق جامعه ورزش با آرمان های امام راحل (ره)
وزیر ورزش و جوانان درمراسم تجدید بیعت با بنیانگذار انقلاب اسلامی در مرقد مطهر امام راحل(ره) بیان کرد: جامعه ورزش و جوانان همواره در کنار احاد مردم در تمامی صحنه ها حضور یافته و برای حفظ ارزش های نظام در تمام میادین برای کسب افتخار برای ایران عزیزتلاش می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان در مراسم تجدید میثاق جامعه ورزش با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در آستانه سالگرد ارتحال جانگداز معمار کبیر انقلاب هستیم و جامعه ورزش و جوانان جزو اولین گروه هایی است که برای تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره) در مرقد مطهر حضور یافته است.
وی در ادامه بیان کرد:ورزشکاران و جوانان کشورمان همواره در حفظ ارزش های نظام تلاش کرده و با حضور مقتدرانه در عرصه های مختلف در کسب افتخار برای ایران عزیز کوشا هستند.

دکتر مسعود سلطانی فر ضمن قدردانی از حمایتهای حجت الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی، یادگار امام راحل(ره) از وی به عنوان حامی ورزش نام برد.

وزیر ورزش و جوانان در بخش دیگری از سخنانش بیان کرد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری هستیم و امیدواریم که شاهد حضور پرشور مردم باشیم تا بتوانیم مسیر رشد وتوسعه ایران عزیز را به بهترین شکل ادامه دهیم.

وی گفت: دو مناسبت مهم ورزشی در پیش داریم. یکی مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال که از ۱۳ خردادماه آغاز می‌شود. هرچند تیم خوبی داریم و ستارگان بی نظیری در تیم هستند ولی به دلیل تصمیم ناعادلانه AFC میزبانی از کشورمان گرفته شد.

دکتر سلطانی‌فردر ادامه رویدادهای مهم ورزشی که قرار است ورزشکاران کشورمان در آن حضور یابند مورد توجه قرارداد و درخصوص المپیک توکیو گفت: حدود ۵۰ روز دیگر آوردگاه بزرگ المپیک را خواهیم داشت که مجرب ترین و بهترین ورزشکاران جهان در این مسابقات حضور دارند.

وی افزود: خداروشکر در کسب سهمیه توانسته ایم موفق عمل کنیم و تلاش ما این است که با مدال گیری ورزشکاران در المپیک دل مردم ایران را شاد کنیم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: جامعه ورزش در میان همه کشمکش‌ها تلاش کرده که در خدمت کشور باشد و امیدواریم که شرایطی به وجود آید که این مملکت با عزت به کار خودش ادامه دهد.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved