یک شنبه 14 مهر در آستانه برپایی دیدار تیم های ملی ایران و کامبوج؛  
   
  مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی از آمادگی کامل ورزشگاه آزادی تهران‌ برای برگزاری دیدار تیم های ایران و کامبوج خبر داد و افزود: تنها اتفاق جدید، حضور بانوان در ورزشگاه است که تدابیر و امکانات لازم برای آنها در نظر گرفته شد.

«حسن کریمی» روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا گفت: ورزشگاه آزادی تهران آماده میزبانی دیدار تیم های ملی ایران و کامبوج است و تمامی مشکلات گیت های بلیت فروشی و ورودی و خروجی که در دیدارهای قبلی وجود داشته، برطرف شده است.

وی افزود: همچنین پیش بینی های لازم برای حضور زنان نیز در نظر گرفته شده و تاکنون سه هزار و ۵۰۰ بلیت از سوی آنها خریداری شده است. حتی پیش بینی لازم برای ظرفیت بیش از این تعداد تعریف شد که در صورت افزایش حضور زنان مشکلی نخواهیم داشت. زنان از جایگاه ویژه برای حضور روی سکوها هدایت خواهند شد و تمام امکانات لازم آنها فراهم است.

بدنبال فراهم شدن زیرساخت های لازم جهت ورود زنان به ورزشگاه به منظور تماشای دیدار ایران و کامبوج در انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲، فدارسیون فوتبال با همکاری شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، سامانه بلیت فروشی این دیدار را با اختصاص جایگاه به زنان فعال کرد. زنان ایرانی هم توانستند برای نخستین‌بار برای تماشای فوتبال درورزشگاه بلیت خریداری کنند که چهار جایگاه برای زنان درنظر گرفته شده است.

این رویداد ۱۸ مهرماه امسال ساعت ۱۷ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می‌شود و ایران در گروه سوم رقابت‌های مقدماتی برای صعود به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با تیم‌های عراق، بحرین، هنگ کنگ و کامبوج هم‌گروه است.

ایران پیشتر در نخستین دیدار خود در ۱۹ شهریورماه امسال برابر هنگ‌کنگ به نتیجه ۲ بر صفر به پیروزی رسید. در این رویداد ۵۲ خبرنگار، عکاس و تصویر بردار متقاضی پوشش خبری بازی ایران و کامبوج در مرحله مقدماتی جام جهانی قطر هستند.