شنبه, 29 شهریور, 1399
SATURDAY, September 19, 2020
چهار شنبه 24 مهر
تقدیر مدیر مجموعه ورزشی آزادی از فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ
تقدیر مدیر مجموعه ورزشی آزادی از فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ
قدرت اله سیف مدیر مجموعه ورزشی آزادی از سردار سرتیپ دوم حسین امجدیان فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، عصر امروز چهارشنبه 24 مهرماه قدرت اله سیف مدیر مجموعه ورزشی آزاد از سردار سرتیپ دوم حسین امجدیان بابت تلاش ها و زحمات یگان ویژه در برقراری نظم و امنیت مسابقات فوتبال در ورزشگاه آزادی تقدیر و تشکر نمود.

در این مراسم مدیر مجموعه ورزشی آزادی ضمن تبریک در خصوص ترفیع و ارتقاء درجه سردار امجدیان تصریح کرد: نیروهای خدوم یگان‌های ویژه در سرما و گرما و ایام تعطیل و غیر تعطیل، تمام سعی و تلاش خود را به کار می‌بندند تا مردم و علاقه‌مندان ورزش در فضایی کاملاً امن و آرام، مسابقات ورزشی را از ‏نزدیک تماشا کنند که این امر جای تقدیر دارد. امیدوارم روز به روز همکاری‌ها و همدلی‌های مسئولان ورزش با نیروی انتظامی جهت ارتقای برقراری نظم ‏و امنیت ورزشگاه‌ها افزایش یابد.

سپس فرمانده یگان ویژه تهران نیز از برنامه مجموعه ورزشی آزادی بابت تقدیر از یگان ویژه قدردانی نمود و اظهار داشت: یکی از مأموریت‌های ثابت و مستمر یگان ویژه، حضور در میادین ورزشی و تأمین ‏نظم و امنیت مسابقات ورزشی می‌باشد اینجانب ترفیع درجه خود را مدیون تلاش های زیر مجموعه و همکاران خود در ناجا می دانم و خدا را شکر می کنم که توفیق خدمتگذاری به مردم را عنایت کرد تا بتوانم در این مدت جهت آرامش و امنیت آنها تلاش کنیم.

وی در ادامه افزود: در این مدت که فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ هستم به لطف خدا توانسته ایم در ماموریت های محوله سربلند باشیم. در ضمن با توجه به اینکه به مدت 22 سال در برگزاری مسابقات فوتبال نقش داشته ام، همواره تلاش کرده ام که از بروز حوادث پیشگیری لازم بعمل آید. امیدوارم با همکاری مدیر مجموعه ورزشی آزادی و دیگر همکاران بتوانیم در برگزاری هر چه بهتر مسابقات فوتبال موثر باشیم.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved