چهارشنبه, 01 بهمن, 1399
WEDNESDAY, January 20, 2021
یک شنبه 21 دی
یک روز قبل از شهرآورد؛
یک روز قبل از شهرآورد؛
بازدید سیف از استادیوم فوتبال مجموعه ورزشی آزادی
مدیر مجموعه ورزشی آزادی از استادیوم فوتبال این مجموعه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، صبح امروز یکشنبه 21 دیماه و یک روز قبل از برگزاری دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس، قدرت اله سیف مدیر مجموعه ورزشی آزادی از استادیوم فوتبال بازدید نمود.

طی این بازدید مدیر مجموعه ورزشی آزادی با توضیحات مسئولان مربوطه در جریان روند آماده سازی زمین چمن، اماکن و فضاهای ورودی و همچنین نحوه ضدعفونی قسمت های مختلف استادیوم فوتبال که همزمان با حضور سیف در حال اجرا بود، قرار گرفت.

پس از این بازدید سیف اظهار داشت: استادیوم فوتبال مجموعه ورزشی آزادی به مانند تمام دیدارهای پیشین دو تیم محبوب تهرانی در لیگ برتر فوتبال، با تلاش شبانه روزی پرسنل، بصورت کامل آماده میزبانی از دو تیم استقلال و پرسپولیس می باشد و مهیای برگزاری یک رویداد بزرگ ورزشی دیگر است.

گفتنی است سرهنگ دهقان فرمانده میدانی یگان ویژه و نماینده فرماندهی محترم یگان ویژه تهران بزرگ که مسئولیت برقرای نظم و انضباط را در برگزاری دیدارهای فوتبال در ورزشگاه آزادی بر عهده دارد، با همراهی معاونین و روسای ادارات مجموعه نیز در این بازدید حضور داشتند.

دیدار تیم‌های فوتبال استقلال و پرسپولیس در چارچوب معوقه هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال ساعت 16:35 روز دوشنبه 22 دیماه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved