سه شنبه, 06 فروردین, 1398
TUESDAY, March 26, 2019
پنج شنبه 23 اسفند
آخرین تمرین تیم ملی امید در خانه کشتی آزادی
آخرین تمرین تیم ملی امید در خانه کشتی آزادی
آخرین تمرین تیم ملی کشتی آزاد امید در خانه کشتی محمد بنا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل از خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما، ۱۳ ملی پوش تیم ملی کشتی امید، آخرین تمرینات آمادگی خود را زیر نظر کادرفنی تیم ملی برگزار کردند و برای حضور در مسابقات جام جهانی کشتی راهی روسیه می‌شوند.
سرمربی تیم ملی کشتی زیر ۲۳ سال در باره وضع کشتی گیران و اردوی‌های تمرینی گفت:: دو مرحله اردوی تمرینی بعد از مسابقات جام تختی برای ملی پوشان برگزار کردیم که سطح آمادگی و تمرینات آن‌ها خوب و رضایت بخش است.
علیرضا رضایی با بیان اینکه تیم اعزامی ترکیبی از کشتی گیران جوان و بزرگسال است افزود: سه چهار کشتی گیر بزرگسال هم در مسابقات جام جهانی همراه امید‌ها حضور دارند تا تیم با ترکیب قوی تری در مسابقات روسیه شرکت کنیم.
وی با بیان اینکه آنالیز تیم‌ها و کشتی گیران حریف برای ملی پوشان انجام شد تصریح کرد: در طول مسابقات هم از کشتی گیران تیم‌های حریف فیلمبرداری و مسابقات آن‌ها را برای کشتی گیرانمان آنالیز خواهیم کرد.
رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد با حضور ۸ تیم برتر دنیا در دو گروه ۴ تیمی ۲۵ و ۲۶ اسفند در شهر یاکوتسک روسیه برگزار می‌شود و در گروه یک این مسابقات تیم‌های روسیه، کوبا، ژاپن و ترکیه و در گروه دو تیم‌های ایران، آمریکا، مغولستان و گرجستان حضور دارند.
علیرضا سرلک، ایمان صادقی، مرتضی قیاسی، میثم نصیری، رضا افضلی، مجتبی اصغری، مرصاد مرغزاری، حسین شهبازی، محمدجواد ابراهیمی، علیرضا گودرزی، علی شعبانی، کمیل قاسمی وامین طاهری نفرات اعزامی تیم ملی کشتی آزاد زیر ۲۳ سال (امید) کشورمان به مسابقات جهانی هستند.
در برنامه رقابت‌های جهانی کشتی تیم ملی کشتی کشور در روز نخست مسابقات (شنبه ۲۵ اسفند) صبح با تیم مغولستان مسابقه می‌دهد و بعد از ظهر هم به مصاف تیم امریکا می‌رود.
در روز دوم رقابت‌های جهانی (۲۶ اسفند) و در دور سوم مسابقات صبح تیم کشورمان مقابل گرجستان به میدان می‌رود و بعد از ظهر واز ساعت ۱۳:۳۰ مسابقات برای کسب عنوان پنجم و هفتم انجام می‌شود.
همچنین از ساعت ۱۵:۱۵ دقیقه دیدار رده بندی و از ساعت ۱۷ نیز دیدار فینال مسابقات برگزار خواهد شد.
اختلاف ساعت ایران با یاکوتسک حدود پنج و نیم ساعت است به طوری که ساعت ۱۱ صبح به وقت یاکوتسک ۵:۳۰ صبح به وقت ایران است.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2017 Azadi Sport Complex, All Right Reserved