سه شنبه, 06 فروردین, 1398
TUESDAY, March 26, 2019
سه شنبه 21 اسفند
فینال لیگ‌ برتر والیبال
فینال لیگ‌ برتر والیبال
سایپا 3 - شهرداری ورامین 1/ سایپا به یک قدمی قهرمانی لیگ‌برتر والیبال رسید
تیم سایپا توانست با پیروزی در بازی نخست فینال لیگ‌ برتر والیبال، به یک قدمی قهرمانی در این رقابت‌ها برسد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، از ساعت ۱۶ امروز (پنجشنبه) ۲۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ نخستین بازی فینال رقابت‌های لیگ‌برتر والیبال باشگاه‌های کشور به میزبانی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی و با حضور ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی برگزار شد که در پایان، تیم سایپا با نتیجه ۳-۱ مقابل شهرداری ورامین پیروز شد تا به یک قدمی قهرمانی لیگ‌برتر والیبال برسد.

ست اول این دیدار با برتری سایپایی‌ها آغاز شد و شاگردان پیکان اکبری توانستند اختلاف ۵ امتیازی را با حریف خود ایجاد کنند. بازیکنان شهرداری پس از وقت استراحت فنی اول تلاش زیادی برای جبران این نتیجه کردند اما با درخشش حمزه زرینی از تیم سایپا در پایان با حساب ۲۵-۲۲ نتیجه را واگذار کردند.
اما در ست دوم این بازی که دو تیم به صورت پایاپای پیش می‌رفتند، تیم شهرداری ورامین توانست استراحت فنی اول و تیم سایپا نیز توانست استراحت فنی دوم را از آن خود کند. در ادامه نیز دو تیم با امتیازات برابر پیش می‌رفتند اما در پایان این شاگردان رحمان محمدی‌راد بودند که با نتیجه ۲۶-۲۴ مقابل سایپایی‌ها به برتری رسیدند.
در ست سوم این بازی نیز دو تیم تا امتیازات ۱۰ نزدیک با یکدیگر پیش می‌رفتند اما از این امتیاز به بعد تیم سایپا اختلاف امتیاز را زیاد کرد و در پایان با حساب ۲۵-۱۷ در این ست به برتری رسید.
ست چهارم این بازی نیز با امتیازات خیلی نزدیک پیگیری شد اما در پایان این تیم سایپا بود که با حساب ۲۳-۲۵ به برتری رسید تا در مجموع سه بر یک پیروز بازی نخست فینال باشد.
بازی دوم فینال روز یکشنبه هفته آینده به میزبانی سالن ۱۲ هزار نفری آزادی برگزار خواهد شد.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2017 Azadi Sport Complex, All Right Reserved