جمعه, 06 اردیبهشت, 1398
FRIDAY, April 26, 2019
جمعه 23 شهریور
آخرین تمرین آزادکاران و فرنگی کاران در خانه کشتی آزادی
آخرین تمرین آزادکاران و فرنگی کاران در خانه کشتی آزادی
فرنگی و آزاد کاران جوان برای حضور در رقابت های جهانی اسلواکی آخرین روزهای اردوی خود را در مجموعه ورزشی آزادی پشت سر می گذارند.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، کمتر از 6 روز دیگر به آغاز رقابت های جهانی جوانان در اسلواکی باقی مانده است و در این زمان باقی مانده فرنگی و آزادکاران جوان آخرین تمرینات خود را در خانه کشتی محمد بنا زیر نظر کادر فنی برگزار می کنند.
بر اساس برنامه رقابت های کشتی فرنگی 26 تا 28 شهریور برگزار می شود و 10 نماینده جوان کشورمان شنبه برای حضور در این رقابت ها راهی اسلواکی می شوند.
حمید باوفا سرمربی و کادر فنی تیم ملی کشتی فرنگی در 4 روز باقی مانده از اردو آخرین نکات فنی و ریزه کاری ها را به فرنگی کاران جوان گوشزد می کنند تا تیم قهرمان سال 2017 جهان بتواند عملکرد خوبی در این مسابقات داشته باشد.

آزادکاران جوان هم یک هفته دیگر راهی اسلواکی می شوند تا رقابت های خود را از 30 شهریور تا اول مهر در شهر ترناوا برگزار کنند.

تیم ملی کشتی آزاد جوانان تمرینات خود را زیر نظر تقی اکبرنژاد سرمربی و مربیان حاضر در اردو پیگیری می کند و با کاهش فشار تمرینات، آزادکاران جوان به دنبال رفع اشکال و مرور فن و انجام دقیق نکات تاکتیکی هستند.
آزادکاران جوان که سال گذشته در فنلاند بر سکوی سوم جهان ایستاده اند، امسال پس از قهرمانی آسیا در هند به دنبال کسب نتایج بهتر در رقابت های جهانی هستند.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2017 Azadi Sport Complex, All Right Reserved