چهارشنبه, 04 مهر, 1397
WEDNESDAY, September 26, 2018
چهار شنبه 17 مرداد
پیش بازی استقلال - تراکتورسازی/ جنگ جذاب شفر و توشاک در آزادی با ارتش ستاره‌ها
پیش بازی استقلال - تراکتورسازی/ جنگ جذاب شفر و توشاک در آزادی با ارتش ستاره‌ها
حساس‌ترین بازی این هفته‌ی رقابت‌های لیگ برتر بین دو تیم استقلال تهران و تراکتورسازی تبریز روز جمعه در ورزشگاه آزادی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، بدون شک روز جمعه قرار است یکی از جذاب‌ترین و پرهیجان‌ترین بازی‌های چند سال اخیر فوتبال ایران را خواهیم دید. تقابل دو تیمی که در 2 بازی قبلی خود 2 تساوی کسب کردند و امیدوار هستند در این بازی اولین پیروزی فصل خود را به دست بیاورند. استقلال که به نظر نمی‌رسید امسال بتواند نتایج خوبی کسب کند، در حال حاضر یکی‌، دو هفته‌ای است که بازی زیبایی را از خود به نمایش می‌گذارد و امیدواری هوادارانش را برای درخشش در فصل جدید بیشتر کرده است.

همچنین تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که تغییرات بسیار زیادی را در تیم خود ایجاد کرده و تیمی متحول را راهی لیگ برتر کرده چند روز پیش شجاعی و دژاگه 2 کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران را به خدمت گرفت تا به این ترتیب تیم پرستاره‌ای در اختیار داشته باشد. تراکتوری‌ها هرچند در 2 بازی قبلی خود نمایش چندان دلپذیری نداشتند ولی با توجه به خریدهایی که در نقل و انتقالات انجام دادند قطعا روز جمعه یکی از زیباترین بازی‌های لیگ برتر را مقابل استقلال به نمایش می‌گذارند. بازی که احتمالا با حضور پرشور هواداران استقلال مواجه خواهد شد. بدون شک جنگ جذاب شفر و توشاک در ورزشگاه آزادی آنهم با انبوهی از ستاره می‌تواند ساعات خوبی را در این ورزشگاه برای تماشاگران رقم بزند.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2017 Azadi Sport Complex, All Right Reserved