پنج شنبه, 29 شهریور, 1397
THURSDAY, September 20, 2018
چهار شنبه 19 مهر
با عاملان انتشار خبر كذب برخورد قانون می کنیم
با عاملان انتشار خبر كذب برخورد قانون می کنیم
مهندس مدبر: تله کابین های دیزین براي عمليات بهسازي خاموش شده بود
مديرعامل شركت توسعه و نگهداري اماكن ورزشي از شكايت و پيگيرد قضايي اين شركت از عوامل انتشار خبر كذب محبوس شدن يكصد تن در تله كابين پيست اسكي بين المللي ديزين خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مصطفی مدبر مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور در این باره اظهار داشت: این پیست معتبر بین المللی هر ساله پذیرای علاقه مندان به این رشته و گردشگران خارجی است تا جایی که سال گذشته 4 هزار گردشگر خارجی از این پیست بازدید کردند.

وی افزود: مجموعه اسکی دیزین در زمره بزرگترین، کامل ترین و مجهز ترین پیست اسکی ایران و جزو 40 پیست اسکی مرتفع و پهناور جهان بشمار می رود و در 6 ماه سرد سال محل مناسبی برای اسکی بازان ایرانی و خارجی است که این شرکت هر ساله و قبل از اغاز فصل اسکی برای تامین رفاه و امنیت علاقه مندان اقدامات لازم را انجام می دهد.

مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی اظهار داشت: امسال نیز با تمهیدات صورت گرفته از سوی این شرکت و همکاری پیمانکار پیست اسکی دیزین، عملیات بازسازی دکل های پیست و بهسازی تله کابین ها با تلاش شبانه روزی کارگران پیست آغاز شده است تا برای فصل زمستان آماده خدمات رسانی به علاقه مندان اسکی باشد.

مدبر اظهار داشت: به همین منظور از چند هفته قبل نیز تله کابین های دیزین برای عملیات بهسازی خاموش شده و در این مقطع زمانی تله کابینی وجود نداشته و ندارد که دچار نقص فنی شود حال چگونه می شود که یکصد تن در کابین هایی که در این پیست وجود نداشته محبوس شوند؟

مدیر عامل شرکت توسعه گفت: زمانی که چنین اخبار دروغی منتشر می شود، نباید انتظار داشت که علاقه مندان به ورزش یا گردشگران خارجی به پیست اسکی دیزین اقبال نشان دهند. بر همین اساس مسولان نشر اکاذیب خبر مستحق پیگرد قضایی هستند.

مدبر گفت: این عاملان با هدف قرار دادن تشویش اذهان عمومی و ایجاد ناامنی در جذب گردشگران خارجی در راستای تقویت توریسم ورزشی، به دنبال خدشه وارد کردن به امنیت ومنافع ملی کشور هستند.

از دستگاه قضایی رسیدگی به این موضوع را خواستار شدیم تا با پیگیری و برخورد قانونی با عاملان انتشار خبر کذب شاهد ایجاد ناامنی در تشویش اذهان عمومی و خدشه وارد کردن به امنیت و منافع کشور نباشیم.

مدیرعامل شرکت توسعه خاطر نشان کرد: مهمترین موضوع در پیست بین المللی دیزین، دریافت مجوز از سوی اداره استاندارد است. انتظار می رود با برطرف شدن مشکلات موجود و با دریافت مجوز اداره استاندارد، دیزین همچون سنوات گذشته در خدمت علاقه مندان به ورزش و گردشگران خارجی باشد.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2017 Azadi Sport Complex, All Right Reserved