سه شنبه, 24 فروردین, 1400
TUESDAY, April 13, 2021
سه شنبه 17 فروردین
تشدید نظارت‌ها بر اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی در ورزش
تشدید نظارت‌ها بر اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی در ورزش
اجرای شیوه نامه‌های بهداشتی در ورزش با نظارت بیشتری انجام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، چهل و چهارمین جلسه ستاد مقابله با کرونا در ورزش به ریاست غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد.

در این جلسه نوروزی گفت: امیدواریم جامعه ورزش همچنان با جدیت نسبت به رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی اقدام کنند تا همچون ماه‌های گذشته با کمترین میزان آسیب، این مرحله از اوج‌گیری بیماری را نیز پشت سر بگذاریم.

وی با اشاره به صدور مجوز اردو‌های ملی و برخی مسابقات و لیگ‌ها در شرایط اوج بیماری پارسال، افزود: همان‌طور که وزارت بهداشت در آن مقطع با از سرگیری فعالیت‌های ورزشی طبق ضوابط و مقررات خاص موافقت کرد، طبیعی است، در حال حاضر نیز با رعایت جدی‌تر دستورالعمل‌ها و تشدید نظارت ها، برخی فعالیت‌های ورزشی پیگیری شود.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در خصوص رویه واکسیناسیون المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌ها، گفت: خوشبختانه با همراهی وزارت بهداشت، بیش از صد نفر از ورزشکاران پارالمپیکی در مرحله اول واکسینه شدند و با توجه به تهیه فهرست المپیکی‌ها، پیگیری لازم در خصوص واکسیناسیون آن‌ها در حال انجام است و به زودی انجام می‌شود.

وی افزود: گاهی سهل انگاری‌هایی در خصوص رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در برخی رشته‌های ورزشی مشاهده شده که در این خصوص تذکرات لازم صادر شده است و در صورت تکرار این تخلفات، لغو مسابقات ورزشی در دستور کار قرار می‌گیرد.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved