چهارشنبه, 01 بهمن, 1399
WEDNESDAY, January 20, 2021
سه شنبه 23 دی
لیگ برتر روئینگ آقایان در دریاچه آزادی برگزار شد
لیگ برتر روئینگ آقایان در دریاچه آزادی برگزار شد
نیم فصل نخست لیگ برتر روئینگ آقایان با قهرمانی باشگاه دانشگاه آزاد در دریاچه مجموعه ورزشی آزادی به پایان رسید.

به گزارش روابط‌ عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل از فدراسیون قایقرانی، اولین دوره لیگ برتر روئینگ که از صبح روزدوشنبه در دریاچه آزادی آغاز شده بود، با برگزاری مرحله دوم ادامه پیدا کرد.

در این دوره از رقابت‌ها باشگاه‌های بندر گناوه، شهرداری اردبیل، شهرداری بجنورد، دانشگاه آزاد و مکران سیستان حضور داشتند.

مسابقات مرحله دوم در مواد تکنفره سبک وزن و سنگین وزن ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر و ۴ در ۵۰۰ متر امدادی انجام شد.

در روئینگ تکنفره سبک وزن ۱۰۰۰ متر امیرحسین محمودپور از دانشگاه آزاد با زمان ۳:۴۸۵۳۸ دقیقه مقام اول، اردوان ایمانخان از شهرداری بجنورد با زمان ۳:۵۵.۳۶۹ دقیقه مقام دوم و سینا حسینی از بندر گناوه با زمان ۴:۰۲.۲۹۳ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.

در روئینگ تکنفره سنگین وزن ۱۰۰۰ متر بهمن نصیری از دانشگاه آزاد با زمان ۳:۳۸.۵۰۲ دقیقه اول، حمیدرضا رضوانی از شهرداری بجنورد با زمان ۳:۴۱.۳۹۲ دقیقه دوم و میلاد الهوردیان از شهرداری اردبیل با زمان ۳:۴۸.۰۶۵ دقیقه سوم شدند.

در روئینگ تکنفره سبک وزن ۵۰۰ متر امیررضا عبدالی از شهرداری بجنورد با زمان ۱:۴۷.۲۵۴ دقیقه، محمدرضا کریمی از دانشگاه آزاد با زمان ۱:۴۸.۳۷۰ دقیقه و امیررضا رضازاده از بندر گناوه با زمان ۱:۵۱.۵۲۰ دقیقه اول تا سوم شدند.

در روئینگ تکنفره سنگین وزن ۵۰۰ متر سیاوش سعیدی از بندر گناوه با زمان ۱:۴۴.۳۴۹ دقیقه مقام اول، محمدحسین حقی از شهرداری اردبیل با زمان ۱:۴۴.۷۸۲ دقیقه مقام دوم و آراد سلیمانپور از شهرداری بجنورد با زمان ۱:۴۶.۴۰۲ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.

در مسابقه روئینگ ۴ در ۵۰۰ متر امدادی تیم دانشگاه آزاد با ترکیب محمدرضا کریمی، امیرحسین محمودپور، امیر آقازاده و بهمن نصیری با زمان ۷:۰۶.۳۵۳ دقیقه رتبه نخست را کسب کرد، شهرداری بجنورد با ترکیب حمیدرضا رضوانی، اردوان ایمانخان، آراد سلیمانپور و امیررضا عبدالی با زمان ۷:۱۵.۰۰۳ دقیقه در جایگاه دوم ایستاد و تیم شهرداری گناوه با ترکیب امیررضا رضازاده، سینا حسینی، سیاوش سعیدی و آریا سلیمانپور با زمان ۷:۲۳.۵۴۳ دقیقه سوم شد.

بر این اساس در پایان مرحله اول و دوم و با برگزاری مسابقات دور رفت دانشگاه آزاد با ۶۹ امتیاز قهرمان نیم‌فصل رقابت‌ها شد، شهرداری بجنورد با ۶۳ امتیاز در رده دوم قرار گرفت و بندر گناوه با ۴۸ امتیاز جایگاه سوم را از آن خود کرد.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved