یکشنبه, 07 خرداد, 1396
SUNDAY, May 28, 2017
سه شنبه 26 اردیبهشت
تیم ملی والیبال ایران در دیدار دوستانه از سد اسلوونی گذشت ت
تیم ملی والیبال ایران در دیدار دوستانه از سد اسلوونی گذشت ت
تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه تدارکاتی خود با تیم ملی اسلوونی با ارائه عملکرد هماهنگ‌تر نسبت به بازی نخست، به پیروزی رسید.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، تیم ملی والیبال ایران در چهارمین دیدار دوستانه و تدارکاتی در اردوی برون مرزی پیش از آغاز لیگ جهانی 2017، برای دومین بار به مصاف تیم ملی والیبال اسلوونی رفت.

تیم ملی والیبال اسلوونی که خود را برای شرکت در مسابقات انتخابی جهان در قاره اروپا و حضور در سطح دو لیگ جهانی 2017 آماده می‌کند، اسلوبودان کواچ سرمربی اسبق تیم ملی والیبال ایران را به خدمت گرفته است.

در ابتدای این مسابقه سرمربیان دو تیم اعلام کردند که بر اساس توافق قبلی مسابقه دوستانه و تدارکاتی تیم های ملی والیبال ایران و اسلوونی در پنج ست 25 امتیازی برگزار شود.
تیم ملی والیبال ایران که در دیدار نخست 3 بر 2 مغلوب تیم آماده اسلوونی شده بود، در دومین جدال تدارکاتی 3 بر 2 به پیروزی رسید تا با برطرف کردن نقاط ضعف، برای لیگ جهانی آماده‌تر شده باشد.

ملی پوشان کشورمان در ست‌های اول و دوم با امتیاز مشابه 25 بر 23 مغلوب تیم میزبان شدند اما در ست‌های سوم تا پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 14 و 25 بر 16 به پیروزی رسیدند.

ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران در ابتدای ست نخست ترکیب سعید معروف، محمد موسوی، عادل غلامی، امیر غفور، فرهاد قائمی و مجتبی میرزاجانپور را به میدان فرستاد و از مهدی مرندی برای دریافت و از مصطفی حیدری برای توپگیری استفاده کرد.

این مسابقه در سالن ورزشی لوبلیانا برگزار شد. با وجود اینکه مسئولین برگزاری اعلام کرده بودند که این دیدار بدون تماشاگر برگزار می‌شود، ولی تعداد انگشت شماری تماشاگر در سالن حضور داشتند. از سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسلوونی هم چند نفر برای تماشای این مسابقه خود را به سالن ورزشی شهر لوبلیانا رسانده بودند.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
021 - 4473 90 22
©2016 Azadi Sport Complex, All Right Reserved