جمعه, 02 فروردین, 1398
FRIDAY, March 22, 2019
چهار شنبه 16 آبان
ورزشگاه آزادی در آستانه تحویل به مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا
ورزشگاه آزادی در آستانه تحویل به مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا
کارهای عمرانی برای رفع ایرادهای ورزشگاه آزادی رو به پایان است.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی، مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا که برای برگزاری دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا روز گذشته (سه‌شنبه) به ایران آمده‌اند، از ورزشگاه آزادی بازدید کردند.

کارگران در این ورزشگاه به صورت 24 ساعته مشغول فعالیت هستند که برخی مراحل به اتمام رسیده و برخی دیگر از نقاط ورزشگاه 10 درصد کار دارند تا آماده تحویل شوند که این کارها نیز طی امروز و فردا به اتمام خواهد رسید. تنها پروژه‌ای که دیرتر از سایر نقاط ورزشگاه آماده می‌شود، استیج قهرمانی است. مسئولان AFC در نظر دارند جام قهرمانی را در جایگاه VIP به تیم قهرمان بدهند که به همین ترتیب جایگاهی بین فضای خالی VIP و VVIP در حال ساخته شدن است تا تبدیل به استیج قهرمانی شود. این پروژه به این دلیل زمان بیشتری برده است که جایگاه VIP در حال ترمیم بود و از همه مهم‌تر استحکام استیج قهرمانی باید کاملا بررسی شود تا فشار حضور تیم قهرمان روی جایگاه را تحمل کند. با توجه به زمان آماده شدن استیج قهرمانی، ورزشگاه آزادی نهایتا تا روز جمعه تحویل مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا خواهد شد.

دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم‌های پرسپولیس و کاشیما آنتلرز ژاپن روز شنبه از ساعت 18:30 در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. دیدار رفت دو تیم با نتیجه 2 بر صفر به سود کاشیما آنتلرز به پایان رسید.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2017 Azadi Sport Complex, All Right Reserved