چهارشنبه, 01 بهمن, 1399
WEDNESDAY, January 20, 2021
دو شنبه 22 دی
بازدید رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از اسکیت آزادی
بازدید رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی از اسکیت آزادی
رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، اسدالهی دبیر فراکسیون و هیات همراه از فدراسیون اسکیت مجموعه ورزشی آزادی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی مجموعه ورزشی آزادی و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما؛ در این مراسم بهمن محمدرضایی رییس فدراسیون، مجید هنرجو نایب رییس، مریم وفاخواه نایب رییس بانوان، حسین میرعلی اکبری عضو هیات رئیسه، جلال استادی رییس انجمن اسکیت سرعت ودیگر اعضای فدراسیون با رییس فراکسیون مجلس دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدای این دیدار آقای فروردین از آکادمی و پیست اسکیت آزادی و همچنین ساختمان اداری فدراسیون بازدید کرد.
پس از بازدید میدانی آقای فروردین در سالن جلسات فدراسیون حضور یافت.
در ابتدای جلسه محمد رضایی رییس فدراسیون ضمن خیر مقدم به آقای فروردین و هیات همراه گزارش جامعی از عملکرد فدراسیون در کشور و مجامع بین المللی ارائه دادند.
در ادامه آقای فروردین در خصوص نگاه مجلس به ورزش توضیحاتی دادند و اظهار کردند: ورزش یک عضو جدانشدنی می‌باشد و نمی‌توان از ورزش قافل شد.
وی ادامه داد: ورزش یک امر تاثیر گذار در همه حوزه هاست و باید به آن توجه ویژه شود.
آقای فروردین در خصوص اسکیت و فدراسیون اسکیت هم گفت:فدراسیون اسکیت یک فدراسیون نو پا است، ولی در اوج نوپایی فعالیت‌های خوبی را از آن شاهد هستیم که از نظر زیر ساخت‌ها و کار‌های زیر بنایی قدم‌های خوبی برداشته شده است و باید به آینده اسکیت امیدوار بود.
وی افزود: با توجه به عملکرد ارائه شده مشخص است که نگاه فدراسیون یک نگاه عادلانه در کل کشور است.
وی ادامه داد: فدراسیون اسکیت می‌تواند جایگزینی بعد از فدراسیون همگانی باشد چرا که به نوعی می‌توان به عنوان یکی از ورزش‌های پایه و پر مدال هم در حوزه همگانی و هم در حوزه قهرمانی به آن نگاه کرد. تعادل، سرعت و استقامت در اسکیت تلفیق شده و در عین سادگی، ورزش ظریفی است و میتواند در طول عمر افراد مستمرثمر باشد.
آقای فروردین در ادامه افزود: فدراسیون اسکیت می‌بایست از آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد حمایتی استفاده کند و با انعقاد یک تفاهم نامه که قطعا صورت گرفته از این حمایت استفاده کند که خروجی این تفاهم نامه مدال آوری در اسکیت خواهد بود.
رییس فراکسیون ورزش مجلس در خصوص بخش آموزش فدراسیون‌ها نیز گفت: آموزش نقش بسیار تاثیرگذاری دارد که خوشبختانه در فدراسیون اسکیت به آن توجه خوبی شده است.
در پایان آقای فروردین ضمن آرزوی موفقیت برای تیم‌های ملی اسکیت در نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین که می‌تواند شگفتی ساز کاروان ورزشی ایران باشد افزود: فراکسیون ورزش مجلس آمادگی لازم جهت هرگونه حمایت از فدراسیون اسکیت را دارد.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved