دوشنبه, 29 مهر, 1398
MONDAY, October 21, 2019
سه شنبه 18 تیر
اطلاعیه شرکت توسعه در خصوص همایش دوی همگانی
اطلاعیه شرکت توسعه در خصوص همایش دوی همگانی
با توجه به انتشار خبر بازداشت یکی از مدیران مجموعه های ورزشی در خبرگزاری ها، روابط عمومی شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی کشور اطلاعیه ای صادر کرد.

در متن این اطلاعیه آمده است: همایش دوی همگانی و خانوادگی در روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ماه به همت سازمان ورزش شهرداری تهران و شهرداری منطقه ۲۲ در ورزشگاه آزادی برگزار شد. مسئولیت برگزاری این مراسم با این دو نهاد بوده و از آنجایی که مجموعه ورزشی آزادی یکی از بزرگترین مجموعه های تفریحی ورزشی در کشور می باشد و همیشه در راستای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی، میزبان اهالی ورزش بوده است بدون هیچگونه دخل و تصرفی در اجرای مراسم، محل برگزاری را در اختیار برگزارکنندگان قرار داد.

این همایش با استقبال چند هزار نفری ورزشکاران و خانواده های آنها نیز مواجه شد ولی در این بین متاسفانه پوشش نامناسب تعداد محدودی از ورزشکاران، باعث رنجش خاطر ما و اهالی ورزش گردید. به همین دلیل مدیر مجموعه ورزشی انقلاب و سرپرست سابق مجموعه ورزشی آزادی روز گذشته به دادسرای ارشاد احضار و توضیحات لازم را در این خصوص ارائه نمود. لازم به ذکر است وی هم اکنون در محل فعالیت خود در دفتر مدیریت مجموعه انقلاب حاضر می باشد.


تهران - کیلومتر 5 آزاد راه تهران کرج
مجموعه ورزشی آزادی
کد پستی: 1484813111
021 - 4473 90 22
©2018 Azadi Sport Complex, All Right Reserved